image

Google Reklamları

Hedefimiz sizin için en doğru stratejiler oluşturarak google reklamlarında daha üst konumlara yerleşmenizi sağlamak. Sektörünüzdeki değişime göre, güncel analizlerle google reklamlarında gerekli optimizasyonu sağlayarak kalite puanınız artırmak hemde maliyetleriniz minumum düzeyde tutmaktır.

Google reklam ekibimiz sizler için pazar araştırması yapar.Rakiplerinizin konumu analiz edilir.Sizleri bir adım öne çıkarmak için doğru reklam başlıkları, sizi en iyi anlatan kısa metin başlıkları ve site içi doğru yönlendirmeler en uygun anahtar kelimelerle oluşturularak rekabet ortamına hazırlanır.

Aynı zamanda şeffaf panel üzerinden sizler için oluşturulan reklam kampanyanızı aktif olarak görebilirsiniz.Reklam kampanyanız yayınlandığı anda potansiyel müşterileriniz tarafından google’da bulunabilir olursunuz.

Google Ads İle İşinizi Büyütün

Dijital Reklam alanında uzman ekibimizle sektörünüze özel Google Adwords çalışmaları yapıyoruz.Hesabınızın oluşturulması,anahtar kelimelerinizin belirlenmesi,arama motoru optimizasyonu için sınırsız teknik destek sağlıyoruz. Performans odaklı Google Reklam yönetimiyle sizlere en uygun çalışmalar yapıyoruz.

Ücretsiz Hesap Kurulum

Kapsamlı sektör ve rakip analizi yapılarak anahtar kelimeleriniz, reklam verilecek konumlar,zaman planlaması belirlenir ve hesap kurulumunuz yapılır.

Tecrübeli Uzman Desteği

Reklamlarınız hakkında aklınıza takılan konular hakkında bilgi almak için bizden telefonla anında destek alarak tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Haftalık Raporlama

Google adwords raporlama hizmeti ile hesabınızın durumunu istatiksel olarak günlük, haftalık, aylık veya istediğiniz anda talep edebilirsiniz.

image

Optimizasyon ve Yüksek Performans

Müşterilerinize uygun zaman ve lokasyon özelliklerini belirleyin.Google reklamlarında herhangi bir üst limit yoktur. Dolayısıyla reklamlar için oluşturulacak bütçeyi kendiniz belirlersiniz. Reklamlarınız google aramalarında göründüğünde değil reklamlarınıza tıklama olduğunda ücret ödersiniz. Tabiki bu kelime ücreti tamamen google standartlarınde belirlenir.Örneğin anahtar kelimenizin maksimum tıklama başına maliyet x kr belirlendi fakat google sizden reklamınıza tıklama olduğunda rekabet durumuna göre y kr tahsis eder.

Google reklamları ile yaptığınız satışlarda düşüş mü var sonuçlardan memnun değilmisiniz.Yaptığınız harcamalar doğru hedef kitlesine ulaşmıyor olabilir. Biz geniş sektör araştırması yaparak sizlere uygun anahtar kelimeler belirliyoruz ve herşeyden önemlisi bu süreçte sizlerle beraber çalışıyoruz. Amacımız google reklamları ile firmanızı istediğiniz konuma ulaştırarak markanızın sektörünüzdeki bilinirliğinizi artırıp zirveye ulaştırmak.

İster ufak bir işletme olup satış yaptığınız kitleyi artırmak isterseniz büyük bir işletme olup marka değerinizi yükseltmek isteyin google reklam vererek hepsini yapmak mümkün. Google'da reklam vermek ve ortalama fiyat bilgileri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Ads ile Nasıl Kazandırıyoruz?

En doğru google reklam stratejileriyle kolay bulunabilir olun.

Firma Analizi

Web site hızınız, güvenlik altyapınız, mobil uyumluluk, sitenin içerik ve görselleri Google Ads standartlarına uygun mu kontrol ediyoruz.

Sektör Analizi

Sizlere profesyonel Google Ads reklam yapabilmek için sektörünüzü tümüyle inceleyerek sektörünüz hakkında en az sizin kadar bilgi sahibi oluyoruz.

Reklam Hedefleriniz

Reklam hedefleriniz, aylık bütçeniz, mevcut konumunuz analiz edilerek sizin için en doğru reklam çalışmasına karar veriyoruz.

Bütçe Yönetimi

Anahtar kelimeleriniz düzenli olarak incelenerek min ve max tıklama başı maliyet (tbm) analizine göre reklamlarınız bir önceki güne göre tekrar revize ediyoruz.

Şeffaf Sunum

Google Ads Hesap Uzmanlarımız tarafından sizlere günlük, haftalık, aylık performans raporlamaları sunuyoruz.

Google Reklam (Ads) Verme Kriterleri

Hassas Hedefleme ile Performans Odaklı Reklam Yönetimi

99
Demografik

Markanızın demografik satış potansiyeline göre belirli yaş ve cinsiyet gruplarına AdWords reklamlarınızı gösteriyoruz.

99
Lokasyon Belirleme

İstemiş olduğunuz lokasyonlarda AdWords reklamlarınızı yayınlıyoruz. Daha verimli, etkili sonuçlar elde ediyoruz.

99
Zaman Planlaması

İsteklerinize uygun zaman aralığında AdWords reklamlarınızı yayınlıyoruz. Maliyet etkin çalışmalar yapıyoruz.

99
İlgi Alanları

İlgili alanlarına göre strateji belirleyip AdWords reklamlarınızı yayınlıyoruz.

Google Reklamlarıyla ile Daha Fazla Müşteriye Ulaşın

Sizleri hedef kitlenize ulaştıran en doğru reklam stratejileri Google reklam alanında uzman profesyonel ekip
Satışlarınızı artırarak büyümenizi sağlayan çalışmalar Şeffaf sunum ve müşteri memnuniyeti

Anasayfa Google Ads
Hemen Ara
Web Tasarım Whatsapp